Txinako Tuya Smart WiFi entxufe bikoitzeko 2 USB 10A hornitzaileak Alexa eta Google Home-rekin funtzionatzen du
Elementu honi buruz
Hauentxufe adimenduna-rekin2 entxufeeta 2USB kargatzeko atakak, komenigarria etxetresna elektriko adimentsuagoak egiteko. Beharrezkoa da2.4G WiFi haririk gabekoasarea, oso erraza da aplikazioarekin konektatzea, ez da hub behar eta edonon eta edonoiz kontrola daiteke aplikazioaren bidez. Sortu ordutegia eta denbora aplikazioaren bidez bizitza errazagoa eta erosoagoa izan dadin. Gainera, Alexa eta Google Assistant-ekin funtzionatzen du ahots-kontrolaren bidez eskuak askatzeko.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | D1 |
| Tentsio nominala | 100~240V |
| Korronte nominala | 10A |
| Gehienezko karga-potentzia | 2200W |
| USB bikoitza | 2xUSB-A |
| 2 USB irteera | 5V–2.0A |
| Produktuaren materiala | Plastikoa |
| Produktuaren kolorea | Zuria |
| Tamaina | 120 (L) * 40 (Z) * 51,5 (S) mm |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplikazioa
✤ Urruneko entxufea / Denbora adimenduna
Kontrolatu zure etxeko tresnak edonoiz eta edonon, eta gailu horiek piztu/itzali ditzakezu IOS edo Android sistemak kontrolatutako zure telefonoen bidez (Smart Life/TUYA APP).
✤ USB kargatzea eta orduaren ezarpena
Egongelan, sukaldean, logelan edo bainugelan etxeko tresnak automatikoki pizteko/itzaltzeko ordu zehatz bat planifikatu eta ezarri dezakezu, eta horrek elektrizitatea aurrezten laguntzen du.
✤ Ahots-kontrola
Amazon Alexa eta Google Assistant-ekin bateragarria. Piztu/itzali gailuak ahots-komando sinpleekin, esan besterik ez duzu egin behar "Hey Siri, itzali argiak".
✤ Erraza instalatzen eta erabiltzen
✤ Material seguruarekin eta haurrentzako blokeoarekin
Zerbitzu laguntza
Astean 7 egunez online aurre-salmenta zerbitzua, salmenta zerbitzua, salmenta osteko zerbitzua
Urtebeteko bermea











