Tuya EUko entxufe-zerrenda adimenduna 16A-rekin, tentsio-babeslearekin, 3 korronte-hartune eta 2 USB ataka, tenporizadore-ordutegiarekin
Elementu honi buruz
• 3Entxufe adimendunakKontrolatu 3 entxufe adimendun modu independentean eta kargatu 2 gailu integratuta dutenekinUSB atakak; aproposa zure etxean, bulegoan edo negozio txikian elektronika kontrolatzeko.
•Tentsio-igoeren aurkako babesa: EUZiurtatutako tentsio-igoeren aurkako babesak gailu elektroniko sentikorrak babesten ditu ekaitzetan gerta daitezkeen bat-bateko tentsio-igoeren eta kalte konponezinak eragin ditzaketenen aurka.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | P2-EB |
| Tentsio nominala | 100~250V |
| Korronte nominala | 10A edo 16A |
| Gehienezko karga-potentzia | 2400W (10A) edo 3840W (16A) |
| USB bikoitza | 2xUSB-A |
| 2 USB irteera | 5V–2.1A (Bakoitza) / Irteera osoa 5V–2.1A |
| Produktuaren materiala | V0 suaren aurkako PC materiala |
| Produktuaren kolorea | Zuria |
| Tamaina | 260,5 (L) * 56 (Z) * 46,3 (S) mm |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplikazioa
✤ Ordutegiaren ezarpena eta atzerako kontaketa
Zure ordutegiaren arabera piztu/itzali dezakezu, edo atzerako kontaketa bat ezarri dezakezu piztu/itzali arte 1 minututik 60 minutura APP bidez.
✤ Material seguruarekin.
✤5 in 1 funtzio anitzeko entxufe-zerrenda adimenduna
Hainbat gailu aldi berean kargatzea onartzen du. 2xUSB-A kargatzeko atakarekin, beste gailua entxufean konektatuta dagoen bitartean aldi berean kargatzen da.
✤Urrutiko agintea
Aplikazio bidez kontrolatu eta monitorizatu etxeko entxufeak edonondik. Etxe seguruagoa eta energia aurrezteko modua eskainiko dizu.
✤ Ahots-kontrola
Produktu hau Amazon Alexa eta Google Home-rekin bateragarria da. Ahotsaren bidez aginduak eman itzazu pizteko/itzaltzeko.
Zerbitzu laguntza
Astean 7 egunez online aurre-salmenta zerbitzua, salmenta zerbitzua, salmenta osteko zerbitzua
Urtebeteko bermea






