Tuya WiFi Smart hormako entxufea potentzia-neurgailuarekin, ordenagailurako edo beira tenplatuaren markoarekin, EBko entxufearekin
Elementu honi buruz
WiFi hauhormako entxufe adimendunahonekin dagoenergia-kontsumoa, ahots-kontrola / hurrenez hurren kontrola / ordutegiaren ezarpena / aplikazioaren urrutiko kontrola / partekatzea onartzen du, oso erraza, erosoa eta segurua erabiltzeko.
• Energiaren monitorizazio ultra-zehatza:Entxufe adimendunakGailu eta etxetresna elektrikoen energia-kontsumoa % 0,1eko zehaztasunarekin neurtzen du eta energia eta kostuen datuak eskaintzen ditu orduko, eguneko, hilabeteko edo urteko grafiko interaktiboekin, energia-erabilerari buruzko aukera adimentsuagoak egiteko ahalmena izan dezazun.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | WSP16 / WSG16 |
| Tentsio nominala | 100~250V |
| Korronte nominala | 10A edo 16A |
| Gehienezko karga-potentzia | 2400W (10A) edo 3840W (16A) |
| Energia-kontsumoa | Bai |
| Produktuaren materiala | PC edo PC + beira tenplatuko markoa |
| Produktuaren kolorea | Zuria edo Beltza |
| Tamaina | 86 (L) * 86 (Z) * 50 (S) mm |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplikazioa
✤Urrutiko agintea
Behin zureWifi hormako entxufeakBehar bezala konektatuta badago, zure elementu elektrikoak edozein lekutatik kontrola ditzakezu aplikazioaren bidez, etxean ez bazaude ere. Entxufearen izena nahi duzun bezala ere alda dezakezu.
✤ Partekatze Adimenduna
Partekatu zure gailua zure senide edo lagunekin
✤ Segurua
✤ Ordua ezartzea
Zure ordutegiaren arabera piztu/itzali dezakezu, edo atzerako kontaketa bat ezarri dezakezu piztu/itzali arte 1 minututik 60 minutura APP bidez.
✤ Ahots-kontrola
HauWifi entxufea hormanAmazon Alexa eta Google Home-rekin bateragarria da. Ahotsaren bidez piztu/itzali itzazu.
Zerbitzu Laguntza
Gure operadoreak 24 orduko epean erantzungo dizu zure informazioari! Oharra: ziurtatu 2,4 GHz-ko WLAN konexioa duzula erosi aurretik. Produktu honek ez ditu 5 GHz-ko Wi-Fi sareak onartzen. Konexioa "AP moduan" huts egiten badu, egiaztatu bideratzailea banda bikoitzeko WLAN bat den.
Astean 7 egunez online aurre-salmenta zerbitzua, salmenta zerbitzua, salmenta osteko zerbitzua
Urtebeteko bermea








