Tuya WiFi RGB / RGBW LED Banda Adimendunak, RGB+Zuri Beroa edo Hotza
Elementu honi buruz
• 5050 RGBW led tira LED kantitatea: 60 LED/m, 300 LED/erroilu (150 unitate)RGB LEDeta 150 LED zuri). Zuri hotzaren kolore-tenperatura 6000K-6500K da. Potentzia 6W/m da zuri hotz eta oso distiratsurako. 5050 RGBW led tira hau daIP44
• LED argi-zerrenden luzera estandarra erroilu bakoitzeko: 5m erroilu bakoitzeko, 2m edo 3m-koa izan daiteke; FPCBren zabalera: 10 mm. Eta PCBaren kolorea zuria da. 5 PIN konektoreak bi muturretan RGBWrako, 4 PIN konektoreak bi muturretan RGBrako, LED zerrendak seriean erraz konekta daitezke.
• 5050 RGB / RGBW led argi-zerrendak Smart-ekin funtzionatzen duteRGBW / RGBWKontrolagailua, zure tira-argiak Goole Home/Amazon Alexa/IFTTT bidez kontrola ditzakezu; Ahots-argibide soil bat besterik ez da argiak kontrolatzeko; Argiaren kolore aldaketa, distira, argiaren modua kontrolatu zure telefonoaren APParen bidez edonoiz eta edonon.
• Erabilera segurua. Laneko tentsioa12V.Bero oso baxua. Ukigarria eta segurua da haurrentzat.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | C10 |
| Tentsio nominala | 9-12V korronte zuzena |
| Kontrolatzaile adimenduna | RGB/RGBW/RGBCCT |
| Gehienezko karga-potentzia | Gehienez 144W |
| Energia-egokitzailea | 12V / 1A edo 2A korronte zuzena, 1,5 metroko kablearekin |
| Produktuaren materiala | PC plastikoa |
| Produktuaren kolorea | Zuria |
| Funtzioa | 16 milioi kolore aukera, funtzio musikalarekin |
| Argi-zerrenda | 2, 3 edo 5 metroko Led argi-zerrendak 5050 RGB LEDekin + 5050 LED zuri hotzez 10 mm-ko zabalerako PU estalitako IP65 zerrenda, 3M-ko alde bikoitzeko zinta atzealdean duela |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
✤ Aplikazioaren urrutiko kontrola
Zure telefonoa edo tableta erabiliz, urrunetik kontrola dezakezu WiFi RGBW LED banda adimenduna Smart Life edo Tuya Smart aplikazio doakoaren bidez, edonondik eta edonoiz.
✤ 16 milioi kolore
Aplikazioaren bidez koloreak alda ditzakezu, distira erregulatu eta hainbat argiztapen modu aukeratu.
✤ Sinkronizatu musikarekin
Zure patioko LED argiak zure musika gogokoenarekin sinkronizatzea erlaxatzen edo dantzan ari zaren bitartean
✤ Ahots-kontrola
WIFI RGBW LED argi-zerrenda adimenduna Amazon Alexa, Google Home eta abarrekin bateragarria da. Eman ahots-komando bat zure Alexa edo Google Home Assistant-i zure gailuak kontrolatzeko.
Zerbitzu Laguntza
Gure operadoreak 24 orduko epean erantzungo dizu zure informazioari! Oharra: ziurtatu 2,4 GHz-ko WLAN konexioa duzula erosi aurretik. Produktu honek ez ditu 5 GHz-ko Wi-Fi sareak onartzen. Konexioa "AP moduan" huts egiten badu, egiaztatu bideratzailea banda bikoitzeko WLAN bat den.







