Kanpoko handizkako Wifi Rgbic Kate Argi Iragazgaitza IP65 Patiorako, 10 RGB Bonbilla Dimmable
Elementu honi buruz
• [Ahots-kontrol adimenduna]: Kudeatuargi-kate adimendunaAlexa eta Google Assistant bidezko ahots-komando sinpleekin, edo Tuya smart edo Smart life aplikazioarekin Wifi bidez, non zure kate-argiak urrunetik piztu/itzali, distira doi, koloreak eta giroa aldatu ahal izango dituzun.
• [Eszena anitzeko moduak]:ODM Kanpoko Paisaia Argiztapen AdimendunaKolore modu ugari eta 16 milioi kolore konbinazio bizi eskaintzen dituzte. Aldatu koloreak giro eta esperientzia berri bat sortzeko, erromantikotik lasaigarrira edo lasaitik alairako. (Bonbillek kolore bera dute).
• [Iragazgaitza]: Kanpoko patioko argi-kateen bonbilla hautsezinek aluminiozko aleazioa + PC materiala erabiltzen dute, eta eguraldi-baldintza gogorrenak jasan ditzakete, hala nola euri-ekaitzak, elur-ekaitzak eta tenperatura ultra-altuak.
• [Erraza konfiguratzen]: Kargatu dugun bideoari jarraituz, erraza da argi-kateak Tuya smart edo Smart life aplikaziora konektatzea. 18 gaugeko kable sendoa eta zulo indartuak dituenez, argi-kateak erraz konfigura daitezke kablea edo kakoak, lotura-zuloak muntatzeko.
• [Tentsio Baxua eta Segurtasuna]: LED akrilikozko bonbilla hautsiezinak % 80ra arte murrizten dute kontsumoa eta 25.000 ordu irauten dute. HBN kanpoko LED kate-argiak ETL zerrendan daude, eta horrek segurtasuna eta iraunkortasuna bermatzen ditu. IP65 iragazgaitz-ziurtagiriak egokiagoak dira kanpoko erabilerarako.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | OSL10 |
| Tentsio nominala | 12V korronte zuzena |
| Kontrolatzaile adimenduna | RGBIC, IP65 iragazgaitza |
| Gehienezko karga-potentzia | 12W gehienez (guztira 10 bonbilla) |
| Energia-egokitzailea | 12V / 1A korronte zuzeneko korrontea, 0,3 metroko kablearekin, IP44 iragazgaitza |
| Produktuaren materiala | PC plastikoa |
| Produktuaren kolorea | Beltza |
| Funtzioa | 16 milioi kolore aukera, funtzio musikalarekin |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplikazioa
✤ IP65 Iragazgaitza
✤ APP urrutiko kontrola
✤ 16 milioi kolore
Aplikazioaren bidez koloreak alda ditzakezu, distira erregulatu eta hainbat argiztapen modu aukeratu.
✤ Sinkronizatu musikarekin
Zure patioko LED argiak zure musika gogokoenarekin sinkronizatzea erlaxatzen edo dantzan ari zaren bitartean
Zerbitzu Laguntza
Gure operadoreak 24 orduko epean erantzungo dizu zure informazioari! Oharra: ziurtatu 2,4 GHz-ko WLAN konexioa duzula erosi aurretik. Produktu honek ez ditu 5 GHz-ko Wi-Fi sareak onartzen. Konexioa "AP moduan" huts egiten badu, egiaztatu bideratzailea banda bikoitzeko WLAN bat den.





