OEM Tuya hormako entxufea USB-A + C motako atakarekin, PC edo beira tenplatuaren markoarekin, frantses entxufearekin
Elementu honi buruz
HauWiFi ODM Wifi Hormako Entxufea USB Ataka duena-bereziki C motako kargatzeko atakarekin, ahots-kontrola / hurrenez hurren kontrola / ordutegiaren ezarpena / aplikazioaren urrutiko kontrola / partekatzea onartzen du, oso erraza, erosoa eta segurua erabiltzeko.
Zehaztapena
| Modelo zenbakia: | WSPU16 / WSGU16 |
| Tentsio nominala | 100~250V |
| Korronte nominala | 10A edo 16A |
| Gehienezko karga-potentzia | 2400W (10A) edo 3840W (16A) |
| USB bikoitza | 1xUSB-A + 1xUSB-C mota |
| 2 USB irteera | 5V–2.0A (Bakoitza) / Irteera osoa 5V–2.0A |
| Produktuaren materiala | PC edo PC + beira tenplatuko markoa |
| Produktuaren kolorea | Zuria edo Beltza |
| Tamaina | 86 (L) * 86 (Z) * 50 (S) mm |
| Haririk gabeko maiztasuna | 2.4G |
| Haririk gabeko estandarra | IEEE 802.11 b/g/n |
Aplikazioa
✤Urrutiko agintea
Aplikazio batek zure etxea kontrolatu eta monitorizatu dezake16A Tuya hormako entxufeaedozein lekutatik. Etxe seguruagoa eta energia aurrezteko modukoa ekarriko dizu.
✤ Partekatze Adimenduna
Partekatu zure gailua zure senide edo lagunekin
✤ Segurua
✤ Ordua ezartzea
Zure ordutegiaren arabera piztu/itzali dezakezu, edo atzerako kontaketa bat ezarri dezakezu piztu/itzali arte 1 minututik 60 minutura APP bidez.
✤ Ahots-kontrola
HauFrantziako hormako entxufe adimendunaAmazon Alexa eta Google Home-rekin bateragarria da. Ahotsaren bidez piztu/itzali itzazu.
Zerbitzu Laguntza
Astean 7 egunez online aurre-salmenta zerbitzua, salmenta zerbitzua, salmenta osteko zerbitzua
Urtebeteko bermea








